شرکت خدمات مسافرت هوايي ما با هدف خدمت رساني به علاقمندان مسافرت هوايي و دوستداران گردشگري هوايي در شهر مقدس قم با بهره گيري از پرسنل مجرب و کارآزموده تاسيس گرديد .

به دنبال افزايش سهم تقاضاي پروازهوايي براي متقاضيان سفر (داخلي و خارجي) و همچنين با توجه به تغييرات روز افزون شيوه هاي رزرو و تهيه بليط پروازي به صورت خريد اينترنتي تحت عنوان سيستمي و چارتري بر آن شديم تا با بهره گيري از سيستم هاي نوين رزرواسيون آنلاين پرواز ، اقدام به راه اندازي سايت  واپليکيشن رزرو پرواز به نام طريق الافق  نماييم .

سيستم رزرواسيون اينترنتي طريق الافق با ارائه انواع بليط هاي پروازي در مسيرهاي داخلي و خارجي با قيمت مناسب ، آزادي اختيار انتخاب بهترين گزينه به علاقمندان سفرهاي هوايي قرار داده است . در اين سيستم انواع پروازهاي چارتري و سيستمي با مسيرهاي متعدد پروازي در کلاسهاي نرخي متفاوت و به روز ارائه داده شده است . امکان رزرو بليط براي کودکان با نرخ کمتر در پروازهاي سيستمي وهمچنين امکان کنسل نمودن آنلاين بليط بااعلام درصد خسارت از ويژگيهاي بارز سيستم مي باشد .

از ويژگيهاي ديگر اين سيستم رزرواسيون ، الکترونيکي بودن تمام مراحل رزرو و کنسلي آن بوده که در هيچ يک از مراحل نياز به مراجعه حضوري نميباشد و بصورت آنلاين اقدام به رزرو وکنسل نمودن آن ميباشد .

هدف نهايي اين شرکت ارائه خدمات سريع و آسان ، پشتيباني مطلوب از مشتريان و مخاطبان خود و همچنين اطلاع رساني و پاسخگويي دقيق و با حوصله کارمندان سايت براي مخاطب و مسافران خود ميباشد .

در پايان مجموعه شرکت ما آماده دريافت نظرات و پيشنهادات براي ارتقاء کيفيت و خدمات رساني بهتر از شما عزيزان ميباشد و اميدوار است با جلب رضايت شما عزيزان يک مسافرت خاطره انگيز را براي شما رقم بزند .